Školska – općinska takmičenja 2021. godine

Školska – općinska takmičenja 2021. godine

Svoja znanja pokazali su mladi matematičari na školskom takmičenju iz matematike, održanom 3. marta 2021. god. Među najboljim izdvojili su se:

I RAZRED

  1. Bubalo Hamza i Masleša Nađa – Ia (Matematičko-informatička gimnazija)
  2. Džumhur Nađa – Ia (Matematičko-informatička gimnazija)
  3. Džajić Emina – Ia (Matematičko-informatička gimnazija)

II RAZRED

  1. Biber Maida – IIa (Opća gimnazija)
  2. Macić Haris – IIa (Opća gimnazija)
  3. Tucaković Haris – IIa (Opća gimnazija)

III RAZRED

  1. Pirija Belma – IIIb (Opća gimnazija)
  2. Jusufbegović Alma – IIIa (Opća gimnazija)
  3. Smajilhodžić Dalila – IIIa (Opća gimnazija)

IV RAZRED

  1. Džajić Nedim – IVa (Opća gimnazija)
  2. Kozić Maid – IVet (Elektrotehnička škola)
  3. Pirija Nejra – IVb (Opća gimnazija)

A da Srednja škola Konjic gleda u budućnost, dokaz su i daroviti informatičari. Na školskom takmičenju iz informatike održanom 16. marta 2021. god, najbolji su bili:

TEORIJA IT

  1. Biber Maida – IIa (Opća gimnazija)
  2. Džajić Emina – Ia (Matematičko-informatička gimnazija)
  3. Granulo Lamija – Iet (Elektrotehnička škola)

WEB PROGRAMIRANJE – HTML/CSS

  1. Cero Benjamin – IIIeti (Elektrotehnička škola – IT)
  2. Hrnjica Edis – IIIeti (Elektrotehnička škola – IT)
  3. Antunović Renato – IIet (Elektrotehnička škola)

PROGRAMIRANJE – C++

  1. Sultanić Alem – IIIeti (Elektrotehnička škola – IT)
  2. Šubara Mirnes – IIIeti (Elektrotehnička škola – IT)
  3. Halilović Elvedina – IIIb (Opća gimnazija) i Halilović Ali – IIIeti (Elektrotehnička škola – IT)

Na školskom takmičenju iz fizike održanom 18. marta 2021. god., po broju osvojenih bodova izdvojili su se:

I RAZRED

  1. Masleša Nađa – Ia (Matematičko-informatička gimnazija)
  2. Džajić Emina – Ia (Matematičko-informatička gimnazija)
  3. Bubalo Hamza – Ia (Matematičko-informatička gimnazija)

II RAZRED

  1. Macić Haris – IIa (Opća gimnazija)
  2. Landžo Suana – IIc (Medicinska škola)
  3. Macić Faris – IIa (Opća gimnazija)

III RAZRED

  1. Halilović Elvedina- IIIb (Opća gimnazija)
  2. Brkan Aldin – IIet (Elektrotehnička škola)
  3. Džambas Harun – IIIb (Opća gimnazija)

IV RAZRED

  1. Džajić Nedim – IVa (Opća gimnazija)
  2. Nikšić Lejla – IVb (Opća gimnazija)
  3. Kovačević Nađa – IVb (Opća gimnazija)