U znanju je moć!
Dani poljoprivrede Grada Konjica 2023
Dani poljoprivrede Grada Konjica 2023

Dani poljoprivrede Grada Konjica 2023

U četvrtak, 7. septembra 2023. godine, u pratnji profesorica Dženane Buturović i Ezane Imamović, učenici poljoprivredne škole posjetili su sajamsku manifestaciju “Dani poljoprivrede Grada Konjica” u Buturović Polju.

Prisustvujući ovom značajnom događaju, upoznali su se s bogatom ponudom izlagača, proširili svoje znanje o zaštiti domaće proizvodnje, njenom značaju i načinima osnaživanja. Posjeta je dio godišnjeg nastavnog plana i programa, a svoje učešće u manifestaciji naši učenici su upotpunili izvlačenjem dobitnika vrijednih nagrada.

Podsjećamo da je ovo sedamnaesta po redu sajamska manifestacija koju organizira Savez poljoprivrednih udruženja Konjic i MZ Neretvica, uz podršku Grada Konjica i Ministarstva poljoprivrede, šumarstva i vodoprivrede Hercegovačko-neretvanskog kantona.

S uvjerenjem da je bogati sadržaj doprinio edukativnom usavršavanju naših učenika, organizatorima se iskreno zahvaljujemo.