Uspjeh učenika na općinskom literarnom konkursu povodom Dana državnosti

Kroz tradicionalno obilježavanje najznačajnijeg državnog praznika, Dana državnosti BiH, Općina Konjic je i ove godine raspisala literarni konkurs i obezbijedila vrijedne nagrade za učenike osnovnih i srednjih škola. Odgovorivši na temu “Historijski kontinuitet bh. državnosti”, učenici naše škole su samostalnim radom iskazali poštovanje prema svojoj domovini i pri tome ostvarili vrijedne rezultate:

1. Emina Džajić, učenica drugog razreda matematičko-informatičke gimnazije, mentor Dušica Ćukle,
  2. Medina Čolak, učenica trećeg razreda elektrotehničke škole, mentor Alema Gagula,
  3. Maida Biber, učenica trećeg razreda opće gimnazije, mentor Amela Macić.
U to ime, danas je u zgradi Općine Konjic upriličen ugodan prijem za učenike i njihove mentore, a vrijedne nagrade učenicima je uručio općinski načelnik, gospodin Osman Ćatić.
Ponosni na njihov uspjeh, našim učenicima i profesoricama upućujemo iskrene čestitke, sa željom da i u budućnosti doprinose očuvanju svih vrijednosti domovine Bosne i Hercegovine.

Foto: Općina Konjic