Podrška za školu uslužnih djelatnosti

Praktična nastava, kao najznačajniji dio nastavnog procesa za stručnu školu uslužnih djelatnosti, smjer frizer-vlasuljar, zahtijeva posebnu opremu i sredstva za rad. S namjerom da našim učenicima olakša usvajanje novog znanja, distributerka Limes proizvoda, gospođa Ramiza Tabak, donirala je vrijedna sredstva za njegu kose i održavanje higijene.
Da podsjetimo, kompanija Limes je regionalna kompanija koja proizvodi ekološki prihvatljive i kvalitetne proizvode na bazi ljekovitog bilja. Za svoj dvadesetogodišnji rad dobila je brojna priznanja, a u javnosti je predstavljena kao simbol prirodnih, koncentrisanih i antialergijskih prozvoda.
Gospođi Tabak i kompaniji Limes se iskreno zahvaljujemo na ovoj vrijednoj donaciji.

Tekst: Alma Džajić
Foto: Belma Kašić