Posjeta kompaniji Violeta d.o.o. Grude

“Uvijek novo, bolje i kvalitetnije” krilatica je koja je kompaniju Violeta d.o.o. Grude dovela do titule lidera novog doba u proizvodnji i distribuciji higijenskih proizvoda. S ciljem upoznavanja učenika s načinom i principima rada, profesori Jasmina Buturović i Muhamed Mravović su 15. novembra za učenike drugih razreda ekonomske i trećeg razreda ugostiteljsko-turističke škole organizirali posjetu ovoj renomiranoj kompaniji.

Tokom izuzetno gostoljubivog prijema učenici su posjetili objekte poslovnog i proizvodno-istraživačkog karaktera, automatizovane linije, a administrativni tim kompanije predstavio je osnovne odlike savremenog proizvodnog procesa, distribucije, upravljanja kvalitetom, održivosti, društvene odgovornosti i ostalih principa po kojima Violeta d.o.o. djeluje.

Nakon posjete učenici su izrazili svoje zadovoljstvo, zbog čega se profesionalnom timu kompanije iskreno zahvaljujemo.

Tekst: Alema Gagula
Foto: Muhamed Mravović