U znanju je moć!
Uspješna realizacija značajnog projekta
Uspješna realizacija značajnog projekta

Uspješna realizacija značajnog projekta

Svojim učešćem u projektu Općine Konjic “Unapređenje javno-privatnog dijaloga u cilju prilagođavanja stručnog obrazovanja potrebama privrede”, JU “Srednja škola” Konjic je kroz realizaciju projekta doprinijela ostvarivanju boljih uslova obrazovanja za nova zanimanja u našoj školi.
Ostvarivši ciljeve i težnje, na naše veliko zadovoljstvo, jučer smo imali priliku da u prostorijama naše škole svečano otvorimo kabinete s kvalitetnom i modernom opremom za zanimanje CNC operater, te mašinama i potrebnim alatom za plinski i vodoinstalater, čime smo navedeni projekt doveli u završnu fazu.
Zasluge i zahvalnost za uspješno realiziranu projektnu aktivost pripadaju Općini Konjic, Agenciji PRVI KORAK, Fondaciji Helvetas Moja budućnost, Udruženju poslodavaca i samostalnih privrednika Konjic, kao i učenicima i uposlenicima naše škole koji su učestvovali u ostvarivanju velikog cilja.

Tekst: Alma Džajić
Video: Amer Turković i Alem Sultanić