U znanju je moć!
Uspjeh naših učenika na kantonalnom takmičenju iz matematike
Uspjeh naših učenika na kantonalnom takmičenju iz matematike

Uspjeh naših učenika na kantonalnom takmičenju iz matematike

Sa osvojenih šest nagrada na kantonalnom takmičenju iz matematike, naši učenici su i ove godine potvrdili svoj kvalitet i ujedno našoj školi donijeli prvo mjesto u ukupnom plasmanu. Takmičenje je održano u subotu, 23. marta 2024. godine u prostorijama JU “Srednja škola” Konjic i u organizaciji Udruženja matematičara “Algoritam” Mostar, a pristupila su šezdeset i tri takmičara. Uz uloženi trud i podršku svojih mentora, naši učenici su osvojili nagrade u kategoriji prvih, drugih i četvrtih razreda te danas s ponosom ističemo njihova imena.

  PRVI RAZRED
 • Samina Borić, drugo mjesto
  DRUGI RAZRED
 • Nađa Trešnjo, prvo mjesto
 • Harun Lapo, drugo mjesto
  ČETVRTI RAZRED
 • Hamza Bubalo, prvo mjesto
 • Emina Džajić, drugo mjesto
 • Nađa Masleša, treće mjesto
Organizatorima takmičenja se zahvaljujemo, a našim pobjednicima i svim učesnicima iskreno čestitamo.