Priznanje Federalnog ministarstva nauke i obrazovanja

Svaki oblik rada potpunijim čini njegovo vrednovanje, priznavanje i nagrađivanje, a kvalitet rada JU “Srednja škola” Konjic potvrdilo je Federalno ministarstvo obrazovanja i nauke dodjelom “Priznanja za prepoznavanje, poticanje i usmjeravanje talentiranih učenika ka putevima utemeljenim na znanju”.
Osim zahvalnosti i ličnog zadovoljstva, direktorica Enisa Karkelja ističe da je dodijeljeno Priznanje posebno zbog toga što se odnosi na pravilno usmjeravanje učenika, kao i zbog toga što promovira puteve utemeljene na znanju. Također, o kvalitetu rada u našoj školi kaže da je zasnovan na zajedničkom trudu i kontinuiranoj težnji da se nastavni proces olakša kroz bolji radni ambijent, savremeniju opremu i predanost nastavnog kadra, odnosno cijelog kolektiva.

Tekst: Alema Gagula
Foto: Alma Džajić